» » Конкурс на заміщення вакантних посад!

Конкурс на заміщення вакантних посад!

Виконавчий комітет Леськівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад апарату, а саме: начальника відділу освіти і культури, головного спеціаліста юриста.

Вимоги до кандидатів на посаду начальника відділу освіти і культури: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом в ОМС та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років; знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

Вимоги до кандидатів на посаду головного спеціаліста юриста: повна або базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра. Стаж роботи за фахом не менше 2 років; знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

Документи щодо участі в конкурсі приймаються впродовж 30 календарних днів від дня опублікування оголошення (по 26.04.2019 включно).

Подати документи для участі в конкурсі та ознайомитись з порядком проведення конкурсу, а також отримати додаткову інформацію можна у виконавчому комітеті Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області, за адресою: вул. Центральна, 53, с.Леськи, Черкаський район, Черкаська область; телефон для довідок (0472)343231